Hakkımızda


            Isparta ili, Yalvaç ilçesindeki ISYAP Hayvan Çiftliğimizde, Avrupa’dan ithal ettiğimiz Red Holstein ineklerimizden,  Hastalıktan Ari Sertifikalı ve Avrupa Birliği Onaylı çiftliğimizde müşterilerimize katkısız, hijyenik ve doğal olarak güvenle tüketebilecekleri çiğ süt sunuyoruz.


          ABD ve Avrupa’da yaygın olarak kullanılan pastörize edilmemiş ve endüstriyel işlemden geçirilmemiş sütün tüketiciyle buluşturulmasını sağlıyoruz. Kendi çiftliğimizde robotik sağım sistemiyle sağdığımız doğal sütü, patenti firmamıza ait olan TONTON SÜT Markası Altında; 100 yerli üretim ve tek kullanımlık ambalajlarda, soğutuculu araçlarımızla, soğuk zincir bozulmadan satış noktamıza ve evlerinize günlük olarak ulaştırmaktayız.


          Perakende çiğ sütün satış belgesine sahip olan çiftliğimizden, ayda en az iki defa, çiğ sütten örnekler alınarak, koloni ve somatik hücre sayıları testleri yapılmaktadır. Ayrıca süt kalitesi, somatik hücre, bakteri yükü ve kuru madde oranları robotik sistem ile günlük olarak ölçümü yapılmaktadır. 


          Güvenle tüketebileceğiniz Tonton Süt çiğ sütümüzü kaynatarak içebilir, yoğurt ve peynir yapımında kullanılabileceği gibi aynı zamanda sütlü tatlı tariflerine de ailenize ve sevdiklerinize doğal lezzetler sunmak için idealdir.


          Temel ilkemiz; kalitemizden ödün vermeden daima lezzetli doğal ve sağlıklı çiğ sütü en ideal şartlarda ve sürekli müşterilerimize ulaştırmaktır.